Polski

Fantástico Sur, Schroniska górskie, camping i domki na Szlaku W (Circuito W )

Torres del Paine – CHILE

Znajdujemy się na szlaku trekkingowym W i oraz na początku Szlaku Długiego (Circuito Largo) w Parku Narodowym Torres del Paine, w majestatycznej Chilijskiej Patagonii.

Jesteśmy ulokowani u podnóża masywu Paine (Macizo Paine). Miłośnicy górskich wędrówek i życia górskiego znajdą u nas zakwaterowanie (w schroniskach, na kempingach bądź w domkach), żywność i różne opcje programu Szlak W (Circuito W), w jednym z najbardziej znanych w Chile i na świecie trekkingowych miejsc.

Baza Trekking Torres, Szlak W, Dolina Francji (Valle de Frances) i Długi Szlak (Circuito Largo) , to tylko niektóre ze szlaków trekkingowych, na których znajdują się nasze schroniska górskie.

W każdym schronisku znajduje się restauracja, która serwuje śniadania, lunch, obiad, napoje i posiłki na wynos w czasie podróży. Jest również możliwość wynajęcia sprzętu, np. śpiworów, namiotów i materaców.

Szlak W zajmuje około pięciu dni drogi (cztery noce) – w sumie 62 km. Aby przejść całą trasę, wystarczy 8-kg plecak z ubraniami i rzeczami osobistymi, bo w Fantastico Sur znajdziesz zakwaterowanie i wyżywienie. Jedynym Twoim zmartwieniem pozostanie cieszenie się górami i przemierzanie patagońskich ścieżek.

Nasza siedziba znajduje się w Torres del Paine. Mamy także biuro (z możliwością dokonania rezerwacji ) w mieście Puerto Natales, 247 km od Punta Arenas i 3103 km od stolicy kraju, Santiago de Chile.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, nie wahaj skontaktować się z nami poprzez e-maila ventas@fantasticosur.com.

Zapoznaj się z naszymi programami: standardowymi, krótkimi oraz luksusowymi. Możesz zarezerwować Twój pobyt w Parku Narodowym Torres del Paine online. Odwiedź stronę www Fantástico Sur, aby zdobyć więcej informacji.

Poznaj Schroniska Górskie, Camping i Domki.

Torre Central y Torre Norte Refugios & CampingTorre Central y Torre Norte Refugios & Camping (Wieża Centralna i Wieża Północna Schroniska i Camping)

Znajdują się na początku Szlaku W (Circuito W ) w sektorze Las Torres. Stąd rusza trekking “Base Torres”, i poźniej ciągnie się w kierunku Los Cuernos (Rogi, z ang. The Horns) i Doliny Francuskiej (Valle del Francés).

El Chileno Refugio & CampingEl Chileno Refugio & Camping (Schronisko Chilijskie & Camping)

Znajduje się 2 godziny drogi spaceru od Sektora Las Torres, na ścieżce prowadzącej do Bazy Torres. Z tego sektora powraca się do Sektora Las Torres lub kontynuuje aż do Los Cuernos.

Los Cuernos Refugio & CampingLos Cuernos Refugio & Camping ( Los Cuernos Schroniska & Camping)

Znajduje się 4,5 godziny wędrówki z Sektora Las Torres, w sercu Szlaku W. Oferuje zakwaterowanie podczas drugiej lub trzeciej nocy marszu, w zależności od obranej drogi.

Los Cuernos – CabañasLos Cuernos – Cabañas (Domki Los Cuernos)

Znajdują się w Bazie Los Cuernos del Paine, w tym samym sektorze, co Refugio y Camping Los Cuernos; 4,5 godziny marszu z Sektora Las Torres.

Camping SerónCamping Serón

Znajduje sie 4 godziny wędrówki z Sektora Las Torres, mieści się w sektorze Este del Parque (Sektor Wschodni Parku) i zaczyna Szlak Długi (Circuito Largo) – szlak “O”.

Daty funkcjonowania Schronisk Fantástico Sur 2012 – 2013

Wskazane daty są orientacyjne i mogą zostać zmienione. Informacja o tym zostanie odpowiednio zaktualizowana.