Česky

Fantástico Sur – Horské chaty, Kempy a Chatičky Circuito W (TRASA W)

Torres del Paine – Chile

Naleznete nás uvnitř Národního parku Torres del Paine, který je součástí přenádherné chilské Patagonie a přesněji řečeno podél celé trekingové trasy "Circuito W" a na začátku trasy "Circuito Largo". Nacházíme se v blízkosti hřebenů hor Macizo Paine.

Tato oblast je považovaná za jednu z nejznámějších a nejatraktivnějších destinací Chile a světa pro milovníky treků, kde nejenom tito, ale i milovníci horského života mohou využít našich služeb okolo ubytování (horské chaty, chatičky a kempy), stravování a nabídky programů Circuito W.

Treking Base Torres, Circuito W, Valle del Francés a Circuito Largo je jenom malá ukázka možných trekingových tras, které se mohou podniknout přímo od našich horských chat. Každá horská chata má k dispozici restauraci, která nabízí snídaně, obědy, večeře, nápoje a také možnost přípravy balíčků na vaše túry.

Dále se poskytuje možnost zapůjčit si potřebné vybavení pod širé nebe, jako jsou spací pytle, stany a karimatky. Trasa "Circuito W" zabere přibližně 5 dní, 4 noci a je dlouhá cca 62 km. Nepotřebujete nic víc než batoh o 8 kilech s oblečením a osobními věcmi, protože my se postaráme o ubytování a o stravu.

Jediné s čím si musíte dělat starosti je užívat si hor a prozkoumat všechny možné trasy a stezky, které vám nabízí Macizo Paine v Patagonii.

Naše základna se nachází v Torres del Paine, ale vlastníme také kancelář určenou pro vaše rezervace ve městě Puerto Natales, které se nachází 247 km od Punta Arenas a 3.103 km od Santiago de Chile. Jestliže máte jakýkoliv dotaz či pochybnosti můžete nám napsat na následující e – mail: ventas@fantasticosur.com

Poznejte naše obvyklé, krátké či přepychové programy. Můžete si zarezervovat online váš pobyt v Národním parku Torres del Paine. Pro bližší informace navštivte naší stránku Fantástico Sur:

Poznejte naše horské chaty, kempy a chatičky

Torre Central y Torre Norte Refugios & CampingTorre Central y Torre Norte Refugios & Camping: Horské chaty a kempy

Toto středisko se nachází na začátku trasy "Circuito W" v zóně Las Torres. Odtud je možné uskutečnit treking "Base Torres" a poté pokračovat k Los Cuernos a Valle del Francés.

El Chileno Refugio & CampingEl Chileno Refugio & Camping: Horské chaty a kempy

Nacházejí se 2 hodiny chůze od sektoru Las Torres, na výstupní stezce "Base Torres". Od tohoto místa je možné se vrátit zpět až do sektoru Las Torres anebo pokračovat k Los Cuernos.

Los Cuernos Refugio & CampingLos Cuernos Refugio & Camping: Horské chaty a kempy

Toto středisko se nachází v samém centru trasy Circuito "W" a to 4,5 hodiny chůze od sektoru Las Torres. Je to ubytování určené pro druhou či třetí noc dle itineráře cesty.

Los Cuernos – CabañasLos Cuernos – Cabañas: Chatičky

Toto středisko naleznete v "Base de Los Cuernos del Paine. Ve stejném místě, kde se nachází středisko "Refugio y Camping Los Cuernos". 4,5 hodiny chůze od sektoru Las Torres.

Camping SerónCamping Serón: Kempy

Tyto kempy jsou situovány 4 hodiny chůze od sektoru Las Torres a nacházejí se ve východní části parku a na začátku trasy "Circuito Largo", treking O.

Otevírací a zavírací doba Fantástico Sur 2012-2013:

Uvádějící termíny jsou pouze orientační a můžou se pozměnit. Jakákoliv změna bude náležitě sdělena a aktualizována.